Київські духовні школи і громада Афганського храму передали сім’ям загиблих в Афганістані військовослужбовців майже 60 тисяч гривень

17:46, 09 лютого 2018
Православ`я
2628 0
/ facebook.com/church.information.center

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, гроші були передані голові Київського комітету сімей загиблих військовослужбовців в Афганістані Тетяні Ліскіній, яка зазначила, що кошти – вагомий вклад Церкви у соціальну роботу, зокрема, з сім’ями полеглих в Афганістані воїнів.

Про це повідомив ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Сільвестр(Стойчев).

/ facebook.com/church.information.center

Владика Сільвестр зазначив, що Афганський храм – це храм, який знаходиться під молитовним спілкуванням і покровительством Київської духовної академії.

«Студенти академії і семінарії, будучи молодими людьми , майбутніми священнослужителями, мають отримувати навик соціальної діяльності і допомоги оточуючим. Цей храм – місце зустрічі поколінь, тих молодих хлопців, які віддали своє життя, або постраждали фізично, багато хто і морально в ті страшні далекі роки, і вже нового, молодого покоління, яке вчиться в цьому храмі правильно оцінювати, правильно думати і надавати моральну і, по можливості, матеріальну підтримку попереднім поколінням, які багато зробили, щоб відстояти такі важливі людські чесноти, як мужність, чесність і порядність», - розповів архієрей, передаючи кошти сім’ям загиблих в Афганістані військовослужбовцям.

/ facebook.com/church.information.center

У свою чергу настоятель Свято-Воскресенського Афганського храму, який функціонує в пам’ять загиблих і ветеранів Афганістану, перший проректор Київських духовних шкіл протоієрей Сергій Ющик зазначив, що в цьому році виповниться 6 років під молитовною опікою Київської духовної академії.

«Цих п`ять з половиною років храм досить активно виконує свою місію соціальної роботи, оскільки є не тільки прихистом для роботи ветеранів, для молитов діючих солдатів, він ще є храмом, в якому звершується соціальна допомога, як сім’ям ветеранів Афганістану, так і підтримка солдатів в зоні АТО, підтримка дітей в інтернатах Луганської і Донецької областей. Сьогодні ми маємо приємну місію долучитися до соціальної діяльності. Ми зібрали немалу суму для нашого невеликого храму. Ми зібрали і передали майже 60 тисяч гривень, які до 15 травня будуть вручені сім’ям загиблих в Афганістані воїнів», - повідомив настоятель храму.

Гроші були передані Тетяні Ліскіній - голові Київського комітету сімей загиблих військовослужбовців в Афганістані, яка зазначила, що кошти – вагомий вклад Церкви у соціальну роботу, зокрема, з сім’ями полеглих в Афганістані воїнів.

«Ця матеріальна допомога надається щорічно з нагоди дня виводу військ з Афганістану сім’ям загиблих військовослужбовців. Це буде 29 річниця виводу військ. Ми вшановуємо воїнів інтернаціоналістів, які проходили службу на території інших держав. Загалом 27 локальних війн».

/ facebook.com/church.information.center

15 травня 1988 року, відповідно до укладених в квітні 1988 року Женевських угод про політичне врегулювання становища навколо Демократичної республіки Афганістан, почався повний вивід радянських війсь. В перші три місяці Афганістан покинули 50 183 військовослужбовців. Ще 50 100 осіб повернулися в СРСР у період з 15 серпня 1988 по 15 лютого 1989 року. У Афганській війні загинуло понад 15 тисяч радянських військових, близько 55 тисяч отримали поранення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter