Митрополит Східно-Американський і Нью-Йоркський Іларіон висловив підтримку УПЦ "перед обличчям нових випробувань"

05:36, 09 лютого 2018
2232 0
Першоієрарх РЗЦ висловив підтримку духовенства та вірних УПЦ / news.church.ua

Першоієрарх Руської Зарубіжної Церкви висловив молитовне сопереживання учасникам урочистого прославлення пам'яті нового священномученика Володимира та побажав духовенству Української Православної Церкви "гідно відповідати на виклики нашого часу", повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

«Ієрархи Руської Зарубіжної Церкви, прославляючи святителя Володимира і безліч інших новомучеників Руської Церкви у 1981 році, відчували священний обов'язок проявити своє покаяння і свою любов до народів Вітчизни нашої через канонізацію і старанні молитви до мучеників і сповідників ХХ століття.

Цей історичний крок моїх попередників відбувався зі страхом Божим і надією, що прославлення втішить гнаних, зміцнить паству в благочесті і, за молитвами нових святих, проллє милість Господню на Матір-Церкву і Батьківщину», - висловився у своєму зверненні митрополит Іларіон.

Також Першоієрарх РЗЦ висловив підтримку духовенству та вірянам УПЦ, які сьогодні стикаються з новими випробуваннями своєї віри.

«Нині, знаходячись перед обличчям нових випробувань, ми знову звертаємося до подвигу митрополита Володимира і слідуючи його прикладу, занурюємося в новітній період церковної історії, щоб знайти в собі сили мужньо відповідати на виклики нашого часу, в складних умовах гідно працювати та нести Божу справу.

У нинішній день пам'яті священномученика Володимира молитовно бажаю всім учасникам богослужінь та заходів, пасомим Української Православної Церкви і розсіяній нашій пастві, вдумуючись у цю людську особистість, благоговійно молячись йому та іншим новомучеників, удостоїтися оновлення внутрішніх сил, зміцнення у вірі, багатьох милостей і благословень Божих для гідного несення свого звання, своїх обов'язків і свого життєвого хреста», - висловив митрополит Іларіон свою підтримку Українській Православній  Церкві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter