Предстоятель УПЦ відвідає Одеську єпархію з нагоди святкування 180-річчя Преображенського собору Болграда

22:41, 08 лютого 2018
Православ`я
2502 0
/ eparhiya.od.ua

Блаженніший Митрополит Онуфрій 8 лютого зустрівся з митрополитом Одеським та Ізмаїльським Агафангелом для обговорення майбутнього візиту Предстоятеля Української Православної Церкви в Одеську єпархію в рамках святкування 1030-річчя Хрещення Русі і 180-річчя Преображенського собору м. Болграда та Одеської духовної семінарії.

Зустріч відбулася у резиденції Предстоятеля УПЦ у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на eparhiya.od.ua. 

/ eparhiya.od.ua

Блаженніший Владика привітав митрополита Агафангела із тезоіменитством, підкресливши, що в цьому році правлячий архієрей Одеської єпархії відзначає і знаменний ювілей – 80-річчя з дня народження.  

Предстоятель УПЦ зауважив: «Ви, Владико, все своє життя присвятили Богу, побудували багато храмів і монастирів і завжди вміли приймати важливі і відповідальні рішення, які вимагали і мудрості й мужності. У нелегкі часи, коли багато хто боявся, Ви відкрито і рішуче виступали за єдність і чистоту Православ’я, захищаючи народ Божий”.

За труди на благо Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій вручив архієрею Відзнаку Предстоятеля Української Православної Церкви “За церковні заслуги”.

Митрополит Агафангел подякував Блаженнішому Онуфрію, підкресливши, що "ця висока нагорода стала справжньою несподіванкою", адже владика прибув, щоб узгодити терміни та деталі Першосвятительського візиту в Одеську єпархію, для того, щоб Предстоятель УПЦ очолив урочистості з нагоди 180-річчя Спасо-Преображенського Болградського собору, а також з нагоди ювілею Одеської духовної семінарії.

Митрополит Агафангел також запросив Блаженнішого відвідати південні міста Одеської області, де "віруючі, що представляють багато національностей і народностей, живуть багато століть у мирі та злагоді і чекають свого Першосвятителя".

Предстоятель обговорив з митрополитом з митрополитом Одеським та Ізмаїльським майбутній візит / eparhiya.od.ua

Керуючий Одеською єпархією зауважив, що на свято прибудуть і представники Помісних Церков, та висловив надію на те, що майбутні урочистості пройдуть благообразно і по чину, ставши визначною історичною подією не тільки для нашої країни, але й для усього православного світу.

Блаженніший Митрополит Онуфрій відповів, що з радістю приймає запрошення Владики Агафангела і відвідає Одесу, де здійснить богослужіння у Свято-Успенському і Свято-Іверському Одеських чоловічих монастирях, відвідає з Первосвятительським візитом міста Ізмаїл і Болград, де очолить чин Великого освячення Спасо-Преображенського собору, відновленого після трагічної пожежі 2012 року.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter