У день пам'яті священномученика Володимира Митрополит Онуфрій очолив літургію в Києво-Печерській лаврі

15:15, 07 лютого 2018
Православ`я
3123 0
Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Києво-Печерській лаврі / news.church.ua

У день пам'яті священномученика Володимира (Богоявленського), митрополита Київського і Галицького, 7 лютого, Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив Божественну літургію в Трапезному храмі Києво-Печерської лаври. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Йому співслужили намісник Києво-Печерської лаври митрополит Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Антоній, митрополит Лука, митрополит Олександр, архієпископ Феодосій, архієпископ Климент, єпископ Даміан, єпископ Боголєп, а також члени делегації РПЦ за кордоном і братія монастиря в священному сані.

2

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика пояснив, чому святі жертвують усім – навіть життям – для того, щоб не відпасти від Церкви, розповів подвиг священномученика Володимира, життя якого навчає християн переносити труднощі.

«Часи, в які люди живуть, завжди непрості, кожна епоха має свої складнощі, труднощі, особливості і спокуси. Але та людина, яка живе з Богом, все долає, в яку епоху вона б не жила, вона залишається людиною, вона буває корисною і для цього земного життя і придатною для життя небесного», – наголосив Архіпастир.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

Після Божественної літургії було звершено молебень священномученику Володимиру перед його мощами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter