У Києво-Печерській лаврі сьогодні відбудеться відкриття міжнародної конференції про гоніння на Церкву в ХХ столітті

10:14, 07 лютого 2018
Православ`я
1800 0
7 лютого відкриття міжнародної конференції про гоніння на Церкву в ХХ столітті / news.church.ua

Більше 40 вчених із 11 країн світу візьмуть участь у Міжнародній конференції «Київський митрополит священномученик Володимир (Богоявленський) і початок гонінь на Православну Церкву в ХХ столітті». Форум відкриється в середу, 7 лютого, в Києво-Печерській Лаврі і триватиме два дні, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Проводиться з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Організатори: Свято-Успенська Києво-Печерська лавра, Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник, Міжнародний інститут афонської спадщини.

З доповідями виступлять богослови та історики з України, Білорусії, Польщі, Росії, Молдови, Румунії, Чехії, Сербії, Франції, Великобританії та США. Будуть представлені і розглянуті нові відомості на основі архівних джерел про життя і мученицьку смерть Київського митрополита свщмч. Володимира (Богоявленського), а також факти історії гонінь проти Церкви і репресій духовенства в СРСР.

Завдання конференції — вивчення спадщини і мученицького подвигу священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького; пошук, узагальнення та систематизація свідоцтв і джерел з історії гонінь на Православну Церкву та репресій проти православного духовенства за радянських часів; реабілітація та увіковічення пам’яті жертв репресій; осмислення сповідницького шляху Православної Церкви в роки богоборчих гонінь; відродження спадщини і шанування пам’яті святих новомучеників і сповідників Православної Церкви ХХ століття.

Відкриття присвячено 100-річчю від дня смерті першого новомученика в архієрейському сані – священномученика Володимира (Богоявленського).

Об 11.30 в палаті Трапезної церкві відбудеться відкриття тематичної фотовиставки. Пленарне засідання розпочнеться о 15.00.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter