Братія Десятинного монастиря подякувала віруючим за 10-годинне молитовне стояння

20:11, 04 лютого 2018
Православ`я
3465 0
7

У Суботу, 3 лютого, в Десятинному монастирі у Києві відбувся молебень, у якому взяло участь близько трьох тисяч віруючих УПЦ. Братія Десятинного монастиря подякувала духовенству міста Києва та всім православним християнам за духовну і фізичну підтримку обителі, повідомляється на сайті монастиря.

"Братія Десятинного монастиря дякує Богу і всім православним християнам за підтримку обителі... Хочеться відзначити злагоджену роботу правоохоронних органів, які оперативно припиняли провокаційні дії з боку нечисленних радикальних угруповань. Слава Богу, що сьогоднішній захід выдбувся без будь-яких особливих пригод", — йдеться у повідомленні.

Також духовенство монастиря відзначило роботу представників ЗМІ. "Присутність представників ЗМІ забезпечило також об'єктивний і протверезний вплив на войовничо налаштованих представників певних політичних сил", — наголошується у повідомленні.

"Біля стін Десятинного монастиря зібралося більше трьох тисяч православних християн, які стояли впродовж десяти годин і своєю молитвою показали всім недоброзичливцям що Бог з нами і за нами правда!", - подякувало духовенство монастиря киянам.

Раніше намісник Десятинного монастиря у Києві архімандрит Української православної церкви Гедеон (Харон) попросив українську владу, міжнародні організації та президента США Дональда Трампа захистити храм їхнього монастиря, який погрожують знести.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter