Митрополит Онуфрій і більше ніж 200 єпископів з різних країн взяли участь у богослужінні в день 9-річчя інтронізації Патріарха Кирила

13:20, 02 лютого 2018
Православ`я
3483 0
Під час Літургії Святіший Патріарх Кирил звершив молитву про мир в Україні / news.church.ua

У день дев’ятої річниці своєї інтронізації, Патріарх Кирил закликав священиків докласти усіх зусиль для допомоги жителям Донбасу і відзначив роль Предстоятеля Української Православної Церкви у справі обміну полоненими. Із закликом продовжити миротворчу місію на Донбасі виступив і Блаженніший Митрополит Онуфрій, який співслужив Його Святості під час Божественної літургії у кафедральному соборному Храмі Христа Спасителя, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на patriarchia.ru.

У цей день богослужіння звершили більше ніж 200 єпископів з різних країн.

Під час Літургії Патріарх Кирил звершив молитву про мир в Україні.

У цей день богослужіння звершили більше ніж 200 єпископів / news.church.ua

Після завершення богослужіння глава РПЦ закликав системно розвивати соціальне служіння, щоб єпископат і духовенство несли людям свідоцтво про сучасну Церкву, «відкриту до людей, відкриту до страждань, відкриту до несправедливості, готову йти туди, де потрібна допомога».

«Я тішуся з того, що вдається Блаженнішому Онуфрію, Предстоятелю Української Церкви, і мені, недостойному, робити для того, щоб обмін полоненими тривав», — зокрема зазначив Святіший Патріарх Кирил.

У свою чергу Блаженніший Митрополит Онуфрій у своєму слові підкреслив: «Дай Бог, щоб така місія Церкви, миротворча місія, а також місія підтримки слабких і хворих, підтримки молоді, наших сімей і багатьох інших сторін церковного життя розвивалися не тому, що Патріарх так говорить, а тому, що Божественний Промисел вказує на цей шлях. Це добрі справи, але добре організовані, що приносять максимальну віддачу від тих вкладень, які ми здатні робити».

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter