У Дніпропетровських храмах моляться за екологію регіону

14:57, 19 червня 2009
Православ`я
27 0

Сугубе молитовне звернення введено в зв’язку з тим, що 80 відсотків території Дніпропетровської області є зоною можливого хімічного зараження.

У всіх храмах Дніпропетровської єпархії Української Православної Церкви за Божественною літургією читається сугубе молитовне звернення за збереження регіону від хімічного зараження. Як повідомили УНІАН в прес-службі Дніпропетровської єпархії, зокрема, в усіх церквах читається  «Молитва за Святую Церковь и град (весь) в скорби и обстоянии сущие».

За даними прес-служби, молитовне звернення було введено з благословіння митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, в зв’язку з тим, що 80 відсотків території Дніпропетровської області є зоною можливого хімічного зараження.

«У «чорний список» підприємств, що які в своїй діяльності використовують хімічно небезпечні речовини - хлор і аміак  потрапили 25 дніпропетровських підприємств. Найбільш хімічно небезпечними об`єктами в Дніпропетровську є «Південмаш», комбінат «Злагода», «Холодокомбінат», молочна фабрика «Rainford» і велика кількість насосно-фільтрувальних станцій», - процитували  у єпархії повідомлення Управління з питань надзвичайних ситуацій  Дніпропетровської облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter