Патріарх Кирил, говорячи про обмін військовополоненими, сказав, що "небо не закрито"

20:07, 09 січня 2018
Православ`я
4374 0
REUTERS

Напередодні Нового Року та Різдва Христового відбувся масовий обмін військовополоненими - перший етап програми обміну в реалізації якого з самого початку і до сьогоднішнього дня активну участь приймає Православна Церква.

Про це сказав Патріарх Московський і всієї Русі Кирил в інтерв'ю, розміщеному на patriarchia.ru.

"Що ж стосується всієї нашої Церкви, то ми в міру своїх сил намагалися сприяти поверненню полонених. З милості Божої, напередодні Нового Року та Різдва Христового відбувся масовий обмін військовополоненими, хоч і не такий, як ми б хотіли. Тому ми вважаємо, що це перший етап програми обміну військовополоненими, в реалізації якого з самого початку і до сьогоднішнього дня активну участь приймає наша Церква", - сказав Патріарх Кирил.

Також він нагадав про важливість молитви, бо "ті, хто проходив через досвід молитви, знають, що небеса відповідають".

"Протягом життя людина постійно звертається з молитвою до Бога і залишається до кінця днів віруючою. Це означає, що вона отримує відповідь, що небо для неї не закрито. І в цьому сенсі, коли ми говоримо, що молимося за мир, за примирення людей в Україні, за подолання братовбивчого конфлікту, ми вкладаємо в свої слова нашу впевненість у тому, що Господь прихилить в якийсь момент милість до українського народу", - сказав Патріарх Кирил.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter