Патріарх Кирил уточнив, коли настане кінець світу

15:00, 09 січня 2018
Православ`я
6264 0
Патріарх: Церква має сьогодні бити у дзвони / ria.ru

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил вважає, що "кінець світу", про який багато говориться у Біблії, настане тоді, коли людське суспільство перестане бути життєздатним і настане "тотальне панування зла". Про це повідомляє РИА Новости.

"У якому випадку може настати і взагалі настане кінець світу? У тому випадку, якщо людське суспільство перестане бути життєздатним. Коли воно вичерпає ресурс до того, щоб існувати. У якому випадку це може статися? У тому випадку, якщо настане тотальне панування зла", — сказав патріарх у традиційному різдвяному інтерв'ю.

Він пояснив, що "зло не життєздатне" і "система, у якій переважає зло, не може існувати". "І якщо зло буде наростати, якщо воно витіснить добро з людського життя, тоді і настане кінець", — заявив Предстоятель.

На його думку, "нестримне наростання" зла у людському суспільстві почнеться саме тоді, коли "точка зору, що ставить на одну дошку добро і зло, восторжествує у глобальному масштабі".

"І оскільки ми сьогодні знаходимося навіть уже не на початку цього процесу, а якийсь певний період часу пройдено, історія якась вже вичерпана, то як же Церкві про це не говорити, як же не бити у дзвони, як же не попереджати про те, що ми вступили на страшно небезпечну стежку самознищення? Якщо Церква про це не буде говорити, хто буде про це говорити?" — сказав Патріарх.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter