Патріарх Кирил розділив різдвяний обід з бездомними

19:58, 07 січня 2018
Православ`я
6408 0
У Різдво Патріарх пообідав з московськими бездомними / www.patriarchia.rи

Патріарх Московський і всієї Русі Кирил у свято Різдва Христового побував у центрі допомоги бездомним "Ангар порятунку" в Москві, закликав розвивати соціальну допомогу кожному храму і пообіцяв не залишати людей, які потребують допомоги. Про це повідомляє РИА Новости.

За традицією, патріарх Кирил у дні Різдва і Великодня відвідує медичні та соціальні установи. "Ангар порятунку", створений православною службою "Милосердя", є єдиним у Москві центром комплексної допомоги бездомним, де нужденні можуть зігрітися, поїсти, отримати долікарську допомогу, помитися, постригтися і отримати теплі речі. Патріарх оглянув душові кімнати, перукарню, речовий склад і пообідав з людьми, які залишилися без даху над головою.

"Мені дуже близько те, що бачу зараз, тому що моє дитинство проходило у бідності. П'ятеро людей жили в одній кімнаті у комуналці, але жили дуже бідно. У 15 років я повинен був піти з дому, щоб заробити собі на хліб, і зарплата була така мізерна, що на день припадало менше рубля. Все життя згадую цей досвід бідності, і багато чого у житті я б не зрозумів, якщо б через цей досвід не пройшов", — розповів бездомним першоієрарх Руської церкви.

Він побажав присутнім спробувати знайти вихід із важкого становища і запевнив, що Церква зробить все можливе для того, щоб їм допомогти. "Це те місце, де ви можете прийняти потрібне рішення, тим самим ви зробите цим найбільший подарунок тим людям, які тут працюють — беззавітно, у силу своїх християнських переконань, не маючи від цього ані багатства, ані слави, ані пошани", — підкреслив він.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter