У РПЦ у день обміну полоненими підкреслили, що УПЦ "єдина сила дієвого мирного процесу"

16:52, 27 грудня 2017
Православ`я
1476 0
Володимир Легойда / Фото з відкритих джерел

Голова Синодального відділу РПЦ із взаємин Церкви з суспільством і ЗМІ Володимир Легойда назвав вселяючою надію новину про обмін полоненими на КПП «Майорск», що відбувається за участю Православної Церкви. Про це повідомляє patriarchia.ru.

«Новина про те, що за сприяння Руської Православної Церкви в обміну полоненими, кілька сотень раніше утримуваних осіб повернуться додому живими, вселяє надію на мир у серця людей у Росії, Україні і в Білорусії - крізь, де щиро моляться про припинення братовбивчого поділу», - заявив представник РПЦ.

«Особливо хотілося б підкреслити участь в організації обміну полоненими Української Православної Церкви в особі Блаженнішого митрополита Онуфрія», - заявив Володимир Легойда.

Також він підкреслив, що УПЦ - «єдина сила, яка може стати відправною точкою для дієвого мирного процесу».

«Символічно, що звільнення військовополонених приурочено до Нового року та Різдва Христового, і більше трьохсот чоловік зможуть тепер зустріти свята зі своїми сім'ями», - підсумував представник Церкви.

В РПУ нагадали про те, що 8 грудня 2016 року у Донецьку в результаті миротворчої участі Православної Церкви був звільнений потрапивший раніше в полон у ході військових дій український військовослужбовець Тарас Колодій. До осіб, від яких залежало позитивне рішення з даного питання, звернувся Патріарх Кирил на прохання митрополита Київського і всієї України Онуфрія. Звільнення полоненого відбулося без попередніх умов, як акт доброї волі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter