В УПЦ просять молитов кожного українця, щоб завтра 74 українських військовополонених були звільнені

18:19, 26 грудня 2017
Православ`я
4374 0
Фото из открытых источников

В Українській Православній Церкві просять молитов кожного українця, щоб завтра 74 українських військовополонених були звільнені і змогли зустріти Різдв’яні свята вдома.

Про це сказав глава Синодального відділу із взаємодії зі збройними силами та іншими військовими формуваннями України митрополит Августин (Маркевич), повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Ми усі напружено чекаємо на результати обміну, молимося про успіх цієї справи і закликаємо до молитов кожного українця. Здається, що добрі наміри обох сторін учасників переговорів, завершаться гуманним, християнським рішенням цього питання. Нині ми робимо для цього все, що від нас залежить», - заявив голова військового відділу УПЦ.

Владика Августин висловив сподівання на здійснення обміну 27 грудня, як було домовлено напередодні.

«Це був складний переговорний процес. Цей обмін стає можливим не лише завдяки домовленості політиків, а й старанням Православної Церкви. Завдяки Патріарху Кирилу, який посприяв початку реальних перемовин з обміну полонених. До нього з проханням про це звертався Блаженніший Митрополит Онуфрій», - нагадав митрополит Августин.

Відповідаючи на запитання про успіх обміну, владика Августин попросив «не забігати наперед».

«Напередодні Різдва Православна Церква закликає кожну людину принести у дар Новонародженому Христу свій подарунок - добрі справи. Віримо, що успіх обміну військовополоненими стане тією доброю справою нашої Церкви, та усіх, від кого цей обмін залежить, гідним подарунком Новонародженому Христу», - сказав митрополит Августин.

Як повідомлялось, 24 грудня Предстоятель УПЦ Митрополит Онуфрій повідомив, що на переговорах за участі Патріарха Кирила, представників України та представників так званих «ЛНР» і «ДНР», було прийняте рішення про обмін військовополоненими.

За повідомленням прес-служби Патріарха Кирила, було досягнуто домовленості про обмін за формулою «306 на 74».

Про місце і час обміну наразі не відомо, обидві сторони отримають інформацію про це завтра.

Предстоятель Української Православної Церкви закликав всіх віруючих молитися за те, щоб українські військовополонені змогли зустріти Різдв’яні свята вдома.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter