1

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій заявив про готовність особисто хрестити п'ятого новонародженого в сім'ях священиків.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це Блаженніший Митрополит Онуфрій сказав на зборах духовенства Київської єпархії 25 грудня в Трапезному храмі Києво-Печерської лаври, відповідаючи на запитання із залу.

«Якщо ви хочете таку традицію, я не проти. Я думаю, нам треба п'яту (дитину хрестити. - Ред.). Вибираємо день, збираємо дітей в соборі, запрошуємо когось із владик, щоб допоміг, і хрестимо всіх, як цього вимагає Таїнство хрещення. Так що я готовий», - сказав Предстоятель УПЦ.

"У Грузії третю дитину хрестить Патріарх Ілля. Але він (Патріарх – Ред.) не йде для цього в пологовий будинок, а збирає всіх дітей і хрестить їх одночасно", - уточнив Митрополит Онуфрій.

Як відомо, Предстоятель Грузинської Православної Церкви Патріарх Ілля хрестить третього і наступних дітей у сім'ях, батьки яких вінчалися в Церкві. Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілля II провів майже 50 масових хрещень. Наразі хрещениками Іллі II є понад 30 тисяч дітей.