Харківська єпархія УПЦ передала гуманітарну допомогу військовому госпіталю

13:26, 21 грудня 2017
Православ`я
1530 0
Клірики УПЦ продовжують опікуватися українськими військовослужбовцями й мирним населенням Донбасу / Харківська єпархія УПЦ

З благословення єпископа Боголєпа, 20 грудня голова Єпархіального військового відділу протоієрей Олександр Шнякін взяв участь у мирній місії до зони АТО. Про це повідомляє Інформаційно-Просвітницький відділ УПЦ.

Сумісно з настоятелем столичного храму Всіх святих воїнів протоієреєм Вячеславом Яковенком планується відвідати міста Кремінне та Щастя, де розташовані інтернати для дітей з обмеженими можливостями та легеневими захворюваннями.

Для дітей було закуплено продукти харчування та взуття.

До дня святого Миколая Харківська єпархія передала гуманітарну допомогу для Харківського міського шпиталю на загальну суму близько півмільйона гривень.

2

Одяг, медикаменти та лікарняне обладнання для військових лікарів передав особисто митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій. Архієрей відзначив, що Церква ніколи не залишиться осторонь і завжди допомагатиме воїнам і хворим.

Цими днями клірик Старовижівського благочиння Володимир-Волинської єпархії протоієрей Ігор Тимощук отримав державну нагороду.

Священик був удостоєний відзнаки за духовну опіку та благодійну допомогу для українських військовослужбовців з рідного йому Полісся.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter