Митрополит Онуфрій назвав головну умову для правильного виховання дітей (відео)

11:53, 18 грудня 2017
Православ`я
2394 0
Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови батькам / news.church.ua

У день пам'яті святої великомучениці Варвари, 17 грудня, Блаженніший Митрополит Онуфрій дав настанови батькам, які прагнуть по-справжньому любити своїх дітей і виховувати їх правильно. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Архіпастир пояснив, що зазвичай «плотської любові» батьків до своїх дітей, яка базується тільки на відчутті «єдності плоті й крові», не достатньо. Вона навіть не безпечна у певній мірі.

Згадуючи життя та мученицьку смерть святої Варвари, Його Блаженство нагадав про трагедію, коли батько, який любив свою дочку, став її катом.

«Ця плотська любов дуже легко може перетворитися з доброзичливої в крайню злобу до своєї дитини, як ми це бачимо на прикладі родича святої Варвари», – зазначив він.

Блаженніший владика розповів, як батькам навчитися по-справжньому любити своїх дітей.

«Правильна – духовна любов народжується від того, що людина живе по заповідям Живого Істинного Бога. Бог є Любов. І всі заповіді, які Бог дає нам, це заповіді любові, – наголосив він, – вони зберігають людину в полі любові. І та людина, яка живе цими заповідями, стає вмістилищем любові».

Батьки, які самі живуть по заповідям, спроможні й своїх дітей виховати правильно – не потурати всім їхнім бажанням, а вказувати, що добре, а від чого варто відмовитися.

«”Оце бажання  в тебе, дитинко, добре. Виховуй його, зрощуй його. А це – недобре, ти повинна його покинути і цього не робити”», –  саме таке виховання принесе користь дитині й батькам, підкреслив Предстоятель.

«Людина створена по образу і подобі Божій. Вона тоді отримує задоволення, коли виконує те, що Бог заповідав їй робити. Така любов принесе радість самим родичам і дітям, яких вони виховують, і ці діти будуть добрими, корисними і для суспільства, і для країни, і для самих себе», – сказав Митрополит Онуфрій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter