У Запоріжжі УПЦ збирає антицерковні плакати часів СРСР, щоб відкрити музей

20:36, 14 грудня 2017
Православ`я
4878 0

У Запорізькій єпархії Української Православної Церкви з'явиться церковно – історичний музей. Мета його створення - збереження та актуалізація тієї частини спадщини національної культури, яка корінням сягає у Православ'я, повідомляє "Індустріалка".

З допомогою музею, зокрема, буде показано внесок Церкви у розвиток національних видів мистецтва – іконопису, церковної архітектури, декоративно-прикладного мистецтва і літератури.

/ iz.com.ua

Відвідувачів будуть знайомити з символічним змістом православного храму, правилами поведінки в ньому, православними таїнствами та обрядами.

А ще — з історією єпархії та інститутами УПЦ в краї (монастирями, духовними навчальними закладами, благодійними товариствами та ін), життєдіяльністю подвижників і мучеників за віру Христову.

Мета створення музею — привернути увагу до місцевих православних святинь, чудотворних ікон, джерел, храмів і монастирів.

Єпархіальна канцелярія прийме в дар: старовинне церковне начиння, облачення, ікони, книги, марки із зображенням храмів, газети церковні/антицерковні, антицерковну агітацію минулих років, плакати.

Все зібране представлять в музеї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter