2

Напередодні Дня святого Миколая підтримайте ініціативу волонтерів трьох лікарняних храмів столиці.

Як повідомляє "Фома в Україні", кожен бажаючий може внести свій посильний фінансовий внесок у справу духовної підтримки людей, які переносять тяготи лікарняних буднів.

Зібрані кошти підуть на оплату 90 річних підписок на журнали «ФОМА в Україні» та «Отрок». Громади київських храмів святих Косьми і Даміана при Національному інституті раку, Архістратига Михаїла в Медмістечку і святителя Миколая при міській клінічній лікарні № 6 готові вже зараз щомісяця доставляти журнали пацієнтам та медперсоналу.

Для того, щоб медперсонал та хворі змогли регулярно читати православну пресу, потрібно зібрати 25 110 грн.

"Ми спостерігаємо за подіями в лікуванні важких випадків дитячих захворювань вже понад 12 років. Багато хто з наших друзів і помічників ведуть волонтерську роботу в дитячих відділеннях безпосередньо з дітьми. Зрозуміло, що моральна обстановка в лікарні важка – не до радощів. Але діти є діти. Тому вони знаходять в собі сили і для ігор, і для занять, і для читання. Але особливо важко підліткам, які найбільше страждають від відсутності друзів, спілкування та звичної обстановки", - зазначили організатори.

Про те, як надати допомогу, читайте на сайті БФ "Надіюсь і вірю".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram