Предстоятель УПЦ благословив благодійну акцію допомоги київським лікарням / foma.in.ua

Добре слово, обнадійливе – сильні ліки в боротьбі з хворобою. Цим перевіреним засобом щедро діляться з пацієнтами київських лікарень православні волонтери. Великою підмогою тут служить християнська література, якої завжди не вистачає, повідомляє "Фома в Україні".

Щоб вирішити цю проблему, в Української Православної Церкви ініціювали збір коштів на передплату кращих православних видань для лікарень України. Почин благословив Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит  Онуфрій.

Підтримати проект можна на сайті благодійного фонду «Надіюсь і вірю».

Відео дня

Громади київських храмів святих Косьми і Даміана при Національному інституті раку, Архістратига Михаїла в Медмістечку і святителя Миколая при міській клінічній лікарні № 6 готові вже зараз щомісяця доставляти журнали пацієнтам та медперсоналу.

Кожен бажаючий може внести свій посильний фінансовий внесок у справу духовної підтримки людей, що переносять тяготи лікарняних буднів. Зібрані кошти підуть на оплату 90 річних підписок на журнали «ФОМА в Україні» та «Отрок». Для того, щоб медперсонал та хворі змогли регулярно читати православну пресу, потрібно зібрати 25 110 грн.

«Я часто проводжу зустрічі та бесіди з пацієнтами в київському Інституті раку. І мені в цьому дуже допомагає журнал "ФОМА в Україні", – розповідає психолог "Асоціації допомоги інвалідам та пацієнтам з хронічними лімфопроліферативними захворюваннями" Марина Суркіс. – Не можна сказати, що наші пацієнти багато читають. Але з тими, хто розкриває своє серце назустріч істині та добру, відбуваються дивовижні історії. У нас була пацієнтка Тамара Євгенівна з дуже важкою формою лімфоми. Практично не ходила, через слабкість не могла приймати їжу, дуже схудла. Я приходила в палату і розмовляла з нею.

Одного разу подарувала декілька православних книг і два номери журналу "ФОМА в Україні". Вона прийняла з радістю. Але яким було моє здивування, коли через декілька днів вона подякувала мене від усього серця і сказала: "Я і мій чоловік, дуже зворушені Вашим подарунком. Ми всі вихідні читали один одному вголос. Зараз я щиро шкодую, що раніше не розуміла, яка це втіха читати таку літературу. Спасибі Вам і всім, хто працює над душами людей". І таких історій багато. Люди в лікарні дуже потребують літератури, яка лікує душу».