У Греції написали образ вмч. Димитрія Солунського для храму на Чернігівщини (фото)

19:37, 31 жовтня 2017
1359 0
Грецький Митрополит подарував ікону вмч. Димитрія Солунського храму на Чернігівщині

Митрополит Анфім Солунський (Елладська Православна Церква) подарував українській православній громаді в селі Кіпті Козелецького району на Чернігівщині ікону святого великомученика Димитрія Солунського.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, до 5 листопада  святий образ буде доступний для поклоніння у столичному храмі Святого Пророка Божого Іллі на Подолі.

Образ святого з благословення митрополита Анфіма був спеціально написаний грецьким іконописцем для храму, який будується на місці зруйнованої у повоєнні роки дерев’яної церкви в ім’я великомученика Димитрія.

22 жовтня в грецькому місті Салоніки, у рамках святкувань дня пам’яті  св. вмч. Димитрія, відбулася Божественна літургія, хресний хід і урочиста церемонія передачі грецьким Митрополитом представникам Української Православної Церкви ікони святого.

З благословення митрополита Чернігівського і Новгород-Сіверського Амвросія участь у торжествах взяли настоятель храму протоієрей Владислав Добридень, а також колишній Посол України в Греції ‎(2010-2017рр) В.Шкуров.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter