Митрополит Симеон подарував Предстоятелю Болгарської Православної Церкви ікону Божої Матері

13:32, 24 жовтня 2017
828 0
Фото: news.church.ua

Святіший Патріарх Болгарський Неофіт 23 жовтня прийняв у своїй резиденції митрополита Вінницького і Барського Симеона, який перебуває з паломницьким візитом до Болгарії. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Вінницької єпархії.

У зустрічі взяли участь секретар Священного Синоду Болгарської Православної Церкви єпископ Мелнішський Герасим і протосингел Софійській митрополії архімандрит Василій (Савов). Подвір’я Патріарха Московського і всієї Русі представляв настоятель архімандрит Филип (Васильцев).

Предстоятель Болгарської Православної Церкви тепло привітав митрополита Симеона і супроводжуючих його супутників. Митрополит Симеон, вітаючи Святішого Патріарха, подарував йому ікону Божої Матері «Оранта».

Митрополит Симеон розповів Святішому Патріарху про сучасне життя Української Православної Церкви та труднощі, що трапляються на її шляху. Його Високопреосвященство просив Предстоятеля Болгарської Православної Церкви молитов за Україну, Церкву та Її Предстоятеля, Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

2

Під час бесіди митрополит Симеон також розповів про те, що у Вінницькій області, в своєму родовому маєтку похований граф Н.П. Ігнатьєв, 110 років з часу кончини якого буде відзначатися наступного року. Також у Вінниці спочиває проф. М.І. Пирогов.

Після закінчення зустрічі Святіший Патріарх Неофіт передав митрополиту Симеону пам’ятні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter