У Гамбурзі українська православна парафія відсвяткувала перше престольне свято

15:13, 19 жовтня 2017
Православ`я
1539 0
Фото: news.church.ua

У свято Покрову Пресвятої Богородиці, українська православна парафія у Гамбурзі (Німеччина) відсвяткувала своє перше престольне свято. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ з посиланням на Відділ зовнішніх церковних зв’язків УПЦ.

Громада була заснована рік тому з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та за погодження з архієпископом Берлінським і Германським Феофаном (РПЦ).

У день свята парафії в храмі зібралися українці, які проживають та працюють у Гамбурзі й поблизу міста. Разом з ними за богослужінням молилися серби, росіяни, православні німці та навіть грек.

Божественну літургію звершив заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич у співслужінні настоятеля парафії священиком Іоанном Сухоняком. Богослужіння звершувалося українською, церковно-слов’янскою та сербською мовами.

Під час Божественної літургії була піднесена молитва за мир в Україні. Після богослужіння всіх присутніх було запрошено до святкової трапези.

Попри те, що основа парафії складається з українців, самі парафіяни вважають, що їхня община не повинна обмежуватись тільки рамками української мови та культури, а бути відкритою до православних інших національностей, оскільки Церква Христова за своєю природою є наднаціональною. А тому завдання Церкви, особливо в діаспорі, полягає в об’єднанні людей різних культур, при цьому надаючи їм можливість зберігати рідну мову і культуру закордоном.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter