Фото: news.church.ua

Вінниця, Київ, Умань, Чернівці, Дубно, Львів, Почаїв, Жмеринка та багато інших - міста, в яких було зібрано черговий гуманітарний транш. З Києва у Горлівку та Донецьк було доставлено 20 тон допомоги, з Вінниці в Святогірську лавру - 10 тон.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, у рамках місії «Милосердя та Примирення», що реалізується у співпраці з міжнародною благодійною організацією «Diakonie Katastrophenhilfe» 22 вересня продуктову та гуманітарну допомогу отримали мешканці міст Горлівка та Донецьк. Маса наданої допомоги становить 20 тон.

ЇЇ отримали люди, які знаходяться у скрутній життєвій ситуації: поодинокі батьки та їх діти (набори для різних вікових категорій), а також самотні старі люди, про яких нема кому потурбуватися. Підготовкою продуктових та гігієнічних наборів, списків благоотримувачів, а також усіх необхідних супровідних паперів займався Синодальний відділ УПЦ із соціально-гуманітарних питань.

2

Протягом п‘яти років гуманітарної місії було відправлено 19 гуманітарних вантажів в зону АТО. Українська Православна Церква продовжує піклуватися про мирне населення на сході України. Наступну гуманітарну допомогу планується надати мешканцям Луганська та селища міського типу Кришталеве Луганської області.

3 жовтня в Святогірську лавру прибув 14-ий гуманітарний вантаж, зібраний силами волонтерів Вінницької єпархії.

3

10 тонн благодійної допомоги зібрали православні з різних куточків України: Умань, Бар, Калинівка, Чернівці, Дубно, Львів, Почаїв, Жмеринка, смт. Уланов і Літин, а також скит Свято-Успенської Почаївської лаври, Браїлівський Свято-Троїцький жіночий монастир і Галайковскій Спасо-Преображенський чоловічий монастир.