Предстоятель УПЦ освятив собор у Кропивницькому

10:10, 18 вересня 2017
Православ`я
495 0
Фото: news.church.ua

Блаженніший Митрополит Онуфрій 17 вересня очолив чин освячення новозбудованого п’ятикупольного Свято-Вознесенського собору Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря та Божественну літургію у м. Кропивницький.

2

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, Його Блаженству співслужили митрополит Агафангел, митрополит Антоній, митрополит Єфрем, митрополит Іоасаф, архієпископ Пантелеімон, архієпископ Никодим, єпископ Даміан, єпископ  Діодор, духовенство монастиря та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні.

3

Після Божественної літургії відбувся молебень святителю Іоасафу Білгородському, пам’ять якого звершує Церква.

По завершенні богослужіння митрополит Іоасаф виголосив подячне слово. Благодійники, які доклали зусиль для будівництва Вознесенського собору, отримали церковні нагороди.

2

Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав керуючого Кіровоградською єпархією з днем пам’яті його небесного покровителя та благословив усіх присутніх. Насельники Свято-Єлисаветинського монастиря на знак вдячності за молитовну підтримку подарували Блаженнішому владиці ікону з частинкою мощей преподобного Феодосія Чернігівського.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter