Соціальний відділ УПЦ проводить акцію зі збору теплих речей для безпритульних

13:35, 07 вересня 2017
Православ`я
2304 0

Фото: news.church.ua

Синодальний відділ УПЦ з соціально-гуманітарних питань розпочав акцію для безпритульних напередодні осінніх холодів. Перший захід по забезпеченню потребуючих одягом відбувся 3 вересня 2017 року на території Київського Свято-Покровського жіночого монастиря, про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на pravoslavie.ua.

Фото: news.church.ua

Напередодні осінніх холодів командою проекту по соціальній адаптації бездомних «Центр соціальної адаптації для бездомних в честь св. прав. Симеона Богоприємця», який звершується за підтримки Міжнародного грантового конкурсу «Православна ініціатива 2016-2017» та волонтерами добровольчого руху «Добрий Киянин» була організована видача теплого одягу. Було зібрано та роздано нужденним речей вагою понад 300 кілограм.У результаті проведення акції під назвою «Одягай-ка» матеріальну, духовну і психологічну допомогу отримали 215 бездомних і малозабезпечених людей.

Під час проведення акції на майданчику були присутні духівник проекту і психологи для надання підтримки кожному бажаючому.

Фото: news.church.ua

«У нас було кілька завдань, – розповіла куратор проекту «Центр соціальної адаптації для бездомних в честь святого праведного Симеона Богоприємця» Катерина Середа. – По-перше, надати посильну допомогу пережити перші холоди, по-друге, запросити людей, які хочуть змінити своє життя в наш проект, ну і звичайно, віддати частинку себе, свого часу людям, які звикли до того, що наш соціум ними просто гребує. Бездомні з радістю йдуть на контакт, іноді я розумію, що їм не стільки потрібен светр, скільки почути запитання «як він поживає», щоб у відповідь мати змогу розповісту довгу-довгу історію про його непросте життя». Катерина також розповіла, що подібна акція, спільно зі Свято-Покровським жіночим монастирем буде не останньої у рамках проекту ресоціалізації бездомних.

«Ми обов’язково продовжимо видачу теплого одягу протягом осінніх і напередодні зимових холодів», – поділилася Марія Грищенко, соціальний працівник проекту надання соціальної допомоги бездомним і малозабезпеченим.

Серед бездомних знайшлися також люди, які висловили бажання почати змінювати своє життя: вони пройшли анкетування та первинну співбесіду з психологом, присутнім на акції, для вступу в проект ресоціалізації (повернення в суспільство). Анкети будуть проаналізовані фахівцями – соціальними працівниками та психологами проекту. Надалі планується повторна зустріч із майбутніми реципієнтами для проведення бесіди і включення їх в проект. Взяти участь у програмі ресоціалізації вирішили 20 осіб.

Фото: news.church.ua

Щоб приєднатися до акції, можна:

– принести на склад Центру Гуманітарної Допомоги взуття та одяг (переважно чоловічий);

– взяти участь у підготовці до акції (в якості волонтера);

– приєднатися до команди під час проведення самої акції.

Реквізити та координати для допомоги можна знайти на сайті Синодального відділу УПЦ з соціально-гуманітарних питань.

За період існування проекту «ЦСА для бездомних в честь святого праведного Симеона» (реалізується за підтримки Міжнародного грантового конкурсу «Православна ініціатива 2016-2017») взяло участь близько 500 бездомних, окрім іншого, для них були проведені психологічні консультації, а також надано допомогу у відновленні документів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter