Священика нагородили відзнакою Президента України за духовну підтримку військових

18:08, 15 серпня 2017
Православ`я
3078 0
Фото: news.church.ua

Священика Черкаської єпархії Української Православної Церкви протоієрея Євгена Буркацького нагороджено відзнакою Президента України “За гуманітарну участь в антитерористичній операції”, а також за безпосередню духовну підтримку військових на території зони бойових дій. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на прес-службу єпархії.

У Навчальному центрі Держприкордонслужби 13 серпня під час урочистої церемонії складання Військової присяги на вірність українському народові присягнуло понад 150 прикордонників. У заході взяли участь директор Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Сергій Сердюк, начальник управління кадрового менеджменту Департаменту персоналу Адміністрації Держприкордонслужби України Микола Маланчій, керівництво Черкаської області та міста Черкаси, партнери проекту, рідні та близькі прикордонників.

Отець Євген Буркацький опікується духовним життям курсантів цього Навчального центру, за узгодженням з військовим керівництвом звершує тут регулярні богослужіння, а також виїжджає з молитовною та гуманітарною підтримкою на схід нашої держави як священик-волонтер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter