У день пам’яті вмч. Георгія Побідоносця, 6 травня, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію з чином прославлення Володимирсько-Десятинної ікони Божої Матері в Десятинному монастирі Різдва Пресвятої Богородиці столиці.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ, за Божественною літургією була піднесена молитва за мир в Україні.

Наприкінці богослужіння Предстоятель очолив молебень Божій Матері. Після одпусту Блаженніший привітав паству зі святом, а також нагородив благодійників, які доклали зусиль для відновлення обителі.

*** Чудотворна ікона написана в наші дні. Перше чудо, пов’язане з нею, було явлене в 2006 р. на свято ікони Божої Матері «Живоносне джерело». 

Після вечірнього Богослужіння практично всі люди розійшлися, залишилося кілька вірних, щоб помолитися. Духовенство та парафіяни стояли на вулиці біля входу в храм та спілкувались. Раптом вони побачили, що в храмі на підлозі лежать люди.

Священики відразу зайшли в храм і почали приводити до тями жінок, розпитуючи, що сталося. Молода дівчина і жінка старшого віку, які до цього не були знайомі, в один голос розповіли, що бачили саму Пресвяту Богородицю.