Єрусалимський Патриарх молиться за Україну перед незвичайною іконою та закликає до миру (відео)

21:20, 18 квітня 2017
Православ`я
4581
Фото: Центр інформації УПЦ

Патріарх Єрусалима і всієї Палестини Феофіл III побажав українцям ніколи не втрачати надію і вважає, що всі існуючі проблеми можна вирішити за допомогою діалогу.

Про це він сказав, приймаючи в подарунок від українських паломників соборну ікону із зображенням 100 чудотворних ікон Богородиці, яка була подарована з проханням молитв за Україну, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Також Патріарх Феофіл III навів приклад можливості побудови діалогу навіть, здавалося б, у безнадійних ситуаціях.

«Я бачив скільки людей приїхали до Єрусалиму. Молитва - це один із кроків до миру. А ще - діалог і розуміння. Ми стежимо за тим, що відбувається в Україні і твердо віримо, що проблеми рано чи пізно будуть вирішені. Ми постійно закликаємо всіх до примирення. Примирення - це перший крок, після якого можна почати діалог. А за допомогою діалогу все можливо», - зазначив Блаженніший Патріарх Святого Града.

«Ми показали всьому світові, що і тут, в Єрусалимі, у нас була складна проблема щодо реставрації Кувуклії в храмі Гробу Господнього. Ніхто не вірив у те, що це будь коли стане можливим. Але з Божою допомогою і завдяки тому, що ми не втрачали надію, неможливе стало можливим», - сказав Єрусалимський Патріарх.

Як повідомляв Центр інформації УПЦ, 14 квітня, у Страсну П'ятницю, в Єрусалимі відбулась масштабна хресна хода по Via Dolorosa (Дорога Скорботи). Православні віруючі з України та різних куточків світу несли списки 100 відомих в Україні чудотворних ікон Пресвятої Богородиці.

Ікони були представлені Патріарху Феофілу III під час зустрічі з офіційною делегацією УПЦ з доставки Благодатного вогню в Україну.

Місію «Дорогою Господа в молитві за Україну», з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, реалізував Центр інформації УПЦ, Паломницький центр та проект «Наша Лепта».Разом з соборною іконою зі 100 чудотворними іконами Богородиці, відомими в Україні, Єрусалимському Патріарху були передані рушники з орнаментами, традиційними для різних куточків нашої країни.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter