Акредитація! 15 квітня - зустріч Благодатного Вогню у аеропорту та Великоднє богослужіння у лаврі

16:41, 13 квітня 2017
Православ`я
3087
1

У київському міжнародному аеропорту "Бориспіль" 15 квітня о 19.00 - 20.00 (орієнтовний час прибуття) відбудеться зустріч Благодатного вогню, який доставить із Ізраїля в Україну офіційна делегація Української Православної Церкви.

Планується брифінг голови офіційної делегації – керуючого справами УПЦ митрополита Антонія (Паканича).

Акредитацію проводить Центр інформації УПЦ за тел. (066) 095 14 76, (068) 876 50 96, або church.information.center@gmail.com 

Прохання вказувати подію, на яку акредитується ЗМІ, посаду особи, контактний телефон та електронну пошту. 

Увага! Акредитація триває до 14 квітня, 21.00, списки передаються у аеропорт "Бориспіль". 

15 квітня у залі офіційних делегацій перебуватимуть священнослужителі, яким буде переданий Благодатний вогонь для розповсюдження іншими єпархіями України. 

О 23.00 годині у Києво-Печерській лаврі Предстоятель УПЦ Блаженніший Митрополит Онуфрій роздасть Благодатний вогонь тисячам віруючих, які прийдуть на нічне Великоднє богослужіння.

Акредитовані журналісти зможуть потрапити на події за списками. З собою мати паспорт та редакційне посвідчення. 

*** У Велику Суботу християни усього світу з особливим благоговінням очікують дива, яке з року в рік відбувається в Єрусалимі напередодні Православного Великодня - сходження Благодатного Вогню в храмі над Гробом Господнім. 

За давнім переданням щорічне таємниче загоряння дивовижного вогню на Святій Землі є знаком милості Божої, яка сповіщає про турботу Господа та дає віруючим надію на те, що Бог ще на рік продовжує буття світу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter