Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Учбовий комітет УПЦ обговорив питання духовних шкіл

Фото: news.church.ua
Фото: news.church.ua

У  Київській духовній академії і семінарії, 7 березня відбулося засідання Учбового комітету при Священному Синоді УПЦ. Ректори духовних шкіл обговорили Положення про іменну стипендію Предстоятеля та познайомилися з новими виданнями підручників, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У заході взяли участь керуючий справами УПЦ, ректор КДАіС митрополит Антоній, ректор Почаївської духовної семінарії єпископ Шумський Серафим, віце-ректор Полтавської місіонерської духовної семінарії єпископ Веніамін, ректор Одеської духовної семінарії архімандрит Серафим (Раковський), перший проректор Харківської духовної семінарії протоієрей Валентин Ковальчук, проректор з навчально-виховної роботи Сумської духовної семінарії архімандрит Антоній (Бондаренко), а також перший проректор КДАіС протоієрей Сергій Ющик.

Фото: news.church.ua
Фото: news.church.ua

Під час засідання було обговорено Положення про іменну стипендію Предстоятеля Української Православної Церкви для кращих студентів вищих духовних навчальних закладів УПЦ.

Учасники засідання також розглянули актуальні питання життєдіяльності духовних шкіл УПЦ і обговорили головні напрями роботи Учбового комітету на подальше.

Присутні мали змогу познайомитись з примірниками нових підручників для духовних шкіл, які рекомендовано використовувати в навчальному процесі.

Члени комісій при МОН України з державного визнання дипломів Вищих духовних навчальних закладів повідомили про процес роботи цих комісій і надали рекомендації для прискорення оформлення необхідних документів.

Нагадаємо, рішенням від 18 жовтня 2016 року Священний Синод УПЦ заснував іменну стипендію Предстоятеля Української Православної Церкви та доручив Учбовому комітету підготувати Положення про дану стипендію.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку