Митрополит Антоній застерігає молодь від допитливості щодо смертельних інтернет-ігор

19:23, 17 лютого 2017
Православ`я
1971
1

Молодь має усвідомлювати небезпеку спілкування з людьми, які за допомогою інтернет-ігор спонукають до вчинків, здатних призвести до суїциду.

Про це заявив керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній (Паканич) під час зустрічі з молоддю Бориспільської епархії, повідомляє Центр інформації УПЦ.

Зокрема, владика Антоній прокоментував поширення у мережі смертельної підліткової гри, відомої під назвами «Синій кит», «Розбуди мене о 4.20» і закликав уникати щонайменшої допитливості щодо них.

«Суїцидальні думки треба перемагати молитвою. Молитва - це можливість бути з Богом, який може нас захистити від таких думок та дій. Треба берегти цнотливість, доброту, все найкраще у людській природі. У інтернеті можна натрапити на потік бруду. Себе треба обмежувати й берегти», - зауважив владика Антоній.

Також він нагадав, що підлітковий вік – час переосмислення і внутрішніх протестів.

«Це час, коли людина хоче усім щось довести, навіть Богу. Не потрібно ставати егоцентристом. Важливо не перейти межу. В молодості людина робить найвідповідальніший вибір – обирає свою дорогу у житті. Важливо не зробити вчинки, після яких немає вороття», - зазначив керуючий справами УПЦ.

Як повідомлялось у ЗМІ, наразі у соціальних мережах активно поширюється смертельна підліткова гра. За правилами «груп-смертей» учасник має виконати низку завдань, завдаючи собі травмувань і надсилати фото-звіти після їх виконання. «Куратори» відслідковують за IP-адресою учасників гри, які відмовляються грати далі, і погрожують їм. Кінцева мета гри - домогтись суїциду підлітка за допомогою психологічного тиску. Такі «групи-смерті» викликають занепокоєння у суспільстві.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter