УПЦ за рік передала воїнам та постраждалим у зоні АТО допомогу на суму 12,8 млн грн

17:33, 08 лютого 2017
Православ`я
1116 0

Соціально-гуманітарна допомога Української Православної Церкви військовослужбовцям, пораненим воїнам, сім’ям військовослужбовців та постраждалим від воєнних дій у зоні АТО у 2016 році склала 12,8 млн грн.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, посилаючись на голову Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоієрея Владислава Діханова, вказаним категоріям також надано гуманітарну допомогу, вагою 546,6 тис кг.

1

«Звичайно, обсяг допомоги набагато більший. Не всі афішують свою благодійну діяльність, багато хто звершує справи милосердя потайки. Кожен християнин покликаний служити Богу через свого ближнього. Не можна бути байдужим у цей нелегкий для нашої країни час. Адже будь-яке горе – це наше спільне горе, будь-яке лихо – наше спільне лихо. Допомагати нужденним – наш безпосередній обов’язок», – зазначив отець Владислав.

За даними відділу з соціально-гуманітарних питань, минулого року УПЦ допомогла майже 9,4 тисячам військовослужбовців і пораненим воїнам, придбавши продукти харчування, одяг і термобілизну, засоби гігієни, медикаменти та інше.

Також було надано допомогу 14 846 нужденним мешканцям зони АТО, вимушеним переселенцям та сім’ям українських військових.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter