Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

УПЦ за рік передала воїнам та постраждалим у зоні АТО допомогу на суму 12,8 млн грн

Соціально-гуманітарна допомога Української Православної Церкви військовослужбовцям, пораненим воїнам, сім’ям військовослужбовців та постраждалим від воєнних дій у зоні АТО у 2016 році склала 12,8 млн грн.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, посилаючись на голову Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоієрея Владислава Діханова, вказаним категоріям також надано гуманітарну допомогу, вагою 546,6 тис кг.

1
Голова Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань протоієрей Владислав Діханов

«Звичайно, обсяг допомоги набагато більший. Не всі афішують свою благодійну діяльність, багато хто звершує справи милосердя потайки. Кожен християнин покликаний служити Богу через свого ближнього. Не можна бути байдужим у цей нелегкий для нашої країни час. Адже будь-яке горе – це наше спільне горе, будь-яке лихо – наше спільне лихо. Допомагати нужденним – наш безпосередній обов’язок», – зазначив отець Владислав.

За даними відділу з соціально-гуманітарних питань, минулого року УПЦ допомогла майже 9,4 тисячам військовослужбовців і пораненим воїнам, придбавши продукти харчування, одяг і термобілизну, засоби гігієни, медикаменти та інше.

Також було надано допомогу 14 846 нужденним мешканцям зони АТО, вимушеним переселенцям та сім’ям українських військових.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку