Керуючий справами УПЦ говорив про переклад та розповсюдження Біблії з керівниками Біблійних товариств

Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Антоній 12 грудня зустрівся з групою керівників національних Біблійних товариств. Про це повідомляє сайт КДАіС.

В групу, яку очолив Майкл Перу, генеральний директор Об’єднаних біблійних товариств, увійшли також керівники Шотландського, Норвезького та Британського і закордонного біблійних товариств.

Митрополит Антоній розповів гостям про ситуацію з перекладами та розповсюдженням Біблії в Україні, про новий проект перекладу Нового Заповіту, що здійснюється силами Української Православної Церкви для богослужбових потреб. Обидві сторони висловили задоволення рівнем співпраці та згадали складні часи радянського часу, коли навіть зберігання Святого Письма розглядалось як державний злочин.

Відео дня

Гості змогли отримати відповіді на ряд запитань щодо позиції Української Православної Церкви щодо внутрішнього життя Церкви та ситуації в країні загалом. Вони розповіли про святкування «свята Слова Божого», та інші проекти, що здійснюються Українським Біблійним товариством в цьому році, коли відзначається 25-та річниця створення товариства.

Наприкінці зустрічі гості отримали подарунки, а після її завершення побували на екскурсії святинями та печерами Києво-Печерської лаври.