В Єрусалимі на Гробі Господньому молилися за мир в Україні 5 архієреїв, понад 100 священиків та 3 тисячі паломників з УПЦ

13:27, 03 жовтня 2016
1512 0

Численні паломники Української Православної Церкви 2 жовтня молилися за Літургією у Храмі Воскресіння біля Гробу Господнього. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У недільному богослужінні, яке очолив архієпископ Севастійський Феодосій (Єрусалимська Православна Церква), взяли участь п’ять архієреїв Української Православної Церкви, понад 100 священнослужителів з різних регіонів України, а також близько 3 тисяч українських паломників.

Зокрема, Літургію звершували намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, митрополит Запорізький і Мелітопольський Лука, архієпископ Ізюмський і Куп’янський Єлисей, єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бердянський і Приморський Єфрем.

За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні та за боголюбивий український народ.

Під час Божественної літургії усі віруючі змогли причаститися Святих Христових Таїн.

Православні паломники з України продовжують вклоняться численним святиням Палестини і відвідувати місця, пов’язані із земним життям Спасителя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter