Хресна хода пройшла вулицями Хуста. Фото: news.church.ua

У закарпатському місті Хуст 21 серпня відбулася традиційна щорічна хресна хода, яку очолили митрополит Хустський і Виноградівський Марк та керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Хустська хресна хода зібрала кілька тисяч людей. Фото: news.church.ua

Хресна хода, яка зібрала більш ніж дві сотні священнослужителів та декілька тисяч мирян, пройшла вулицями міста, з молитвою за мир у державі й на Закарпатті та за український народ. Під час ходи містом були пронесені шановані образи Нанківської ікони Божої Матері, Карпаторуських святих, а також мощі багатьох інших святих.

Після завершення хресної ходи у кафедральному соборі на честь святих рівноапостольних Кирила і Мефодія, митрополит Хустський і Виноградівський Марк подякував усім присутнім за участь. Також Його Високопреосвященство подякував і представникам влади міста Хуст за дбайливе керівництво містом і виголосив архіпастирську настанову пастві.

Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній також привітав усіх присутніх і звернув увагу на те, що кожному треба не стати байдужим до благодаті Божої, адже саме хресна хода засвідчує небайдужість віруючих у справі спасіння.

Насамкінець урочистостей  все кількатисячне зібрання проспівало многоліття архіпастирям, духовенству, владі міста та боголюбивому українському народу, після чого священнослужителі помазали народ освяченим єлеєм.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram