Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

В УПЦ заявили, що не мають відношення до мітингу на Софіївській площі 17 липня зі співами "Боже Царя храни"

Українська Православна Церква не причетна до мітингу, який влаштували окремі громадяни на Софіївській площі 17 липня. Про це заявив Синодальний інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

У соціальних мережах стала розповсюджуватися інформація про те, що 17 липня перед Софіївським собором група громадян провела зібрання, під час якого співала гімн царської Росії. На відео, яке міститься в інформації, видно, що частина громадян тримали в руках релігійну символіку.

Українська Православна Церква немає жодного відношення до цього політичного заходу. Жоден клірик УПЦ не брав у ній участі та не надавав її учасникам благословення на подібні політичні акції.

Слід нагадати, що Священний Синод Української Православної Церкви своїм рішенням від 11 листопада 2008 року (Журнал №92) наголосив, що жодна хресна хода – всеукраїнська чи така що організується єпархіями, парафіями, монастирями, братствами, сестринствами тощо, – не може проходити під політичними гаслами або бути присвячена подіям політичного життя. Тому неприпустимим є поєднання релігійної символіки та політичних гасел, а зібрання громадян під стінами Київської Софії 17 липня ні в якому разі не можна називати хресною ходою.

Вочевидь, ця дешева провокація була здійснена з метою дискредитації УПЦ. Про це свідчить той факт, що провокатори вільно себе почували в центрі міста, позуючи під фото- та відеокамерами.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку