Фонд православного спадку на Афоні нагородив переможців конкурсу дитячого малюнка в номінації "Великдень на Святій Горі Афон"

17:46, 13 травня 2016
837 0

У конкурсі взяли участь понад 500 дітей, були представлені понад 600 робіт великодньої тематики

1

Днями у Києві пройшов V Всеукраїнський фестиваль «Великодні візерунки», який щорічно проводить просвітницький центр при Кафедральному Соборі на честь Воскресіння Христового Галерея «Соборна». Про це повідомляє сайт БФ "Православний спадок України на Святій Горі Афон".

У конкурсі взяли участь понад 500 дітей, були представлені понад 600 робіт великодньої тематики: малюнки, вишиванки, писанки, вироби з дерева та глини.

У нинішньому році організатори виділили особливу номінацію – кращий малюнок на тему «Паска на Святій Горі Афон».

Переможцям у цій номінації виконавчий директор благодійного фонду «Православний спадок України на Святій Горі Афон» Андрій Ус вручив особливі подарунки. Він також подякував дітям за участь у конкурсі, побажав радості і натхнення в творчому розвитку.

«Малюнки дітей на афонськую тематику стали справжніми науковими працями, адже намалювати те, що ніколи не бачив на власні очі, дуже важко, тут потрібен науковий підхід, і у дітей це вийшло», - підкреслив Андрій Ус.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter