Понеділок,
20 лютого 2017

Наші спільноти

Духовна допомога у зоні АТО повинна надаватися на постійній основі - священик УПЦ

Фото blago.church.ua
Протоієрей Микола Брега відвідав військових у зоні АТО. Фото blago.church.ua

Держава має забезпечити священнослужителям можливість постійно перебувати при військових підрозділах у зоні бойових дій на Сході України, а також отримувати необхідну підготовку.

Як повідомляє Центр інформації Української Православної Церкви, про це сказав клірик Бориспільської єпархії протоієрей УПЦ Миколай Брега, який нещодавно відвідав військові частини у районі Слов’янська, Артемівська, Зайцевого, Майорська, Дзержинська і Неліпівки.

«Необхідно, щоб духовна робота велася там постійно. І треба, щоб були священики, які мають військову підготовку, знають статут, розуміють специфіку», – зазначив отець Миколай.

Протоієрей Миколай Брега разом із волонтерами доставив українським військовим майже півтори тонни продуктів і антисептичні бинти. Також священик вручив бійцям молитвослови для військових, образки та натільні хрестики.

За словами отця Миколая, вояки приймали його дуже тепло.

«Всі були раді, багато хто хотів поспілкуватися. З кожним я довго бесідував, усіх старався почути, підтримати. Вони коли лише бачать священика в підряснику, з хрестом – уже і настрій змінюється, і думки. Виявляється, деякі підрозділи, в яких ми були, досі не відвідав жоден священнослужитель», – розповів отець Миколай.

За його словами, подекуди військовослужбовці живуть у складних побутових умовах, бракує одягу, взуття, білизни. Тому волонтерській допомозі дуже раді.

На згадку бійці подарували священикові український прапор зі своїми підписами.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Новини релігії

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку