1

Напередодні дня пам'яті 14 000 немовлят, від Ірода у Віфлеємі вбитих, у всіх храмах Запорізької єпархії УПЦ відбулися покаянні молебні про прощення гріха аборту.

10 січня Запорізька єпархія УПЦ закликала до всенародного покаяння за гріх аборту.

За інформацією прес-служби Запорізької єпархії УПЦ, в храмі в ім'я св. мучениці Татіани в Мелітополі покаянний молебень про прощення гріха дітовбивства відслужив настоятель храму протоієрей Михайло Пеций.

Після співу покаянного канону і загальної коленопреклонной молитви, отець Михаїл закликав берегти себе та своїх близьких від цього страшного гріха. А ті, хто зробили його до покаяння - діяльного викуплення його перед Богом, яке можливе через турботу про вже народжених, але, на жаль, покинутих своїми батьками дітей-сиріт.

У Свято-Георгіївському храмі Запоріжжя після Божественної Літургії відбувся покаянний молебень до Господа Бога, Пресвятої Владичиці Богородиці і святих мучеників 14 тисяч немовлят заради Христа у Віфлеємі від Ірода замучених, про прощення гріха дітовбивства.

Під час молебню пройшла соціальна акція "Запали свічку в пам'ять про нього", організовану соціально-парафіяльною службою захисту сім'ї материнства і дитинства "Зернятко".

У всіх храмах Веселовського благочиння відбулися покаянні молебні про прощення гріха дітовбивства.

Після покаянного молебню в храмі в ім'я Казанської ікони Божої Матері смт. Веселе, благочинний церков Веселовського округу протоієрей Олександр Мурашко, звертаючись до присутніх зауважив, що на превеликий жаль, в наш час аборт вважається звичайною справою, простою нескладною операцією. Але мало хто замислюється про те, що аборт - це першу за все порушення Божої заповіді - не убий. Бо в момент зачаття народжується нова особа, наділена всіма якостями майбутнього людини і, що найголовніше - живою душею. І додав, що необхідно ще і ще раз привернути увагу громадськості до проблеми абортів, особливо серед молоді.

Благочинний Кам'янсько-Дніпровського округу протоієрей Олег Чиквашвили відслужив покаянний молебень для тих, хто кається у гріху аборту в храмі Різдва Пресвятої Богородиці в Кам'янка-Дніпровському.

Були присутні і було видно, що для них це значимо. Дуже важливо, що і чоловіки розуміють цю проблему, та беруть участь в молитві.

По закінченні молебню отець Олег зачитав звернення правлячого архієрея Запорізької єпархії владики Луки.

Владика закликав усіх до покаяння через таїнство сповіді.

За матеріалами сайту "Індустріалка"

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram