П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Сестри милосердя з Києва супроводили Президента України під час поклоніння святиням Єрусалиму

Фото news.church.ua
Фото news.church.ua

23 грудня, під час візиту до Ізраїлю, Президент України Петро Порошенко разом із дружиною відвідав храм Воскресіння Христового та вклонився його святиням – Голгофі, Каменю Помазання і Кувуклії над Гробом Господнім.

Як повідомляє Інформаційний відділ УПЦ з посиланням на сайт Президента України, під час поклоніння главу Української держави супроводжував Його Блаженство, Блаженніший Патріарх Святого Граду Єрусалиму Феофіл ІІІ та сестри Свято-Єлисаветинського сестринства милосердя, осередком якого є київська парафія на честь святителя Михаїла, першого Митрополита Київського, розташована при Олександрівській міській клінічній лікарні.

Петро Порошенко познайомився з діяльністю Єлисаветинського сестринства на території Святого міста Єрусалиму. Сестри милосердя, котрі зібралися з усіх регіонів України, щодня у Храмі Воскресіння звершують особливе молитовне правило за мир в Україні та моляться за своїх співвітчизників.

Нагадаємо, цими днями митрополит Рівненський і Острозький Варфоломій звернувся до Президента України з проханням захистити права вірних Української Православної Церкви в селі Птича.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку