На Рівненщині суд зобов’язав УПЦ КП усунути перешкоди у користуванні храмом громаді УПЦ

15:25, 23 грудня 2015
5067 0

22 грудня Господарський суд Рівненської області виніс рішення, яким зобов`язав релігійну громаду УПЦ КП усунути перешкоди для користування вірянами Української Православної Церкви храмом у селі Мильча Дубенського району, повідомляє Інформаційний відділ УПЦ з посиланням на прес-службу Рівненської єпархії.

Активну позицію у відстоюванні інтересів громади УПЦ КП в суді взяв на себе голова села Мильча - керівник парафіяльних зборів Київського патріархату, який в лютому 2015 року опечатав храм релігійної громади УПЦ.

Як повідомляють в УПЦ, храм у селі Мильча знаходиться у власності громади Української Православної Церкви з 1991 року. Згідно рішення Рівненської обласної ради народних депутатів № 173, земельна ділянка, на якій збудовано церкву, надана в постійне користування.

Усі намагання представників УПЦ КП відстояти свої незаконні права лишилися без уваги. Суд задовільнив позов релігійної громади УПЦ, який вона подала у вересні 2015 року, з проханням повернути їй можливість молитися у власному храмі.

В УПЦ нагадують, що 12 лютого голова сільської ради оголосив про проведення так званого референдуму про «перехід» храму УПЦ під юрисдикцію Київського Патріархату». 

За матеріалом Інформаційного відділу УПЦ 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter