Керуючий справами УПЦ з офіційним візитом перебуває в Албанській Православній Церкві

15:57, 06 вересня 2015
Православ`я
3051 0

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній перебуває з офіційним візитом в Албанській Православній Церкві.

Митрополита Антонія під час візиту супроводжує глава адміністративного апарату Київської Митрополії архімандрит Віктор (Коцаба).

6 вересня у Воскресенському кафедральному соборі Тирани Предстоятелем Албанської Православної Церкви Блаженнішим архієпископом Тирани і всієї Албанії, Митрополитом Тирано-Дурресько-Ельбасанським Анастасієм у співслужінні представників Помісних Православних Церков була звершена Божественна літургія.

По закінченні Богослужіння митрополит Антоній від імені Митрополита Київського і всієї України Онуфрія передав Блаженнішому Митрополиту Анастасію скульптурне зображення святого рівноапостольного князя Володимира, і попросив Блаженнішого Анастасія молитися за Україну. У свою чергу, Митрополит Анастасій зазначивши, що християни всього світу моляться за настання миру в Україні, сказав «страждання українського народу в моїх молитвах».

Офіційний сайт УПЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter