Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Міфи про те, що УПЦ не підтримує українську армію, невигідні Україні – експерт

1
Юрій Решетніков

Міфи про те, що Українська Православна Церква не підтримує українську армію та патріотичні настрої, невигідні Україні, оскільки провокують міжконфесійний конфлікт.

Таку думку висловив експерт Департаменту гуманітарної та соціальної політики секретаріату Кабінету міністрів України Юрій Решетніков, повідомляє Центр інформації УПЦ.

«Не буду вдаватися у конспірологічні версії того, кому вигідні ці міфи, скажу лише, що це невигідно як українському суспільству, так і українській державі – оскільки провокує міжрелігійне протистояння, що є абсолютно небезпечним в умовах війни проти України», – зазначає Решетніков.

На думку експерта, значну роль у цьому плані грає непрофесіоналізм тих, хто працює з інформацією і може свідомо чи несвідомо сприяти створенню подібних міфів.

«Так, на жаль, ці міфи досить відчутні на рівні суспільної свідомості і очевидно, що їхнє формування і підживлення є результатом недоброякісної роботи, свідомої чи несвідомої, представників багатьох інформаційних джерел», – підкреслює експерт.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку