Сьогоді Українська Православна Церква відзначає 23-тю річницю Харківського Собору Єпископів

21:18, 27 травня 2015
1377 0
л

27 травня Українська Православна Церква відзначає 23-тю річницю Харківського Собору Єпископів, що відбувся 27-28 травня 1992 року на території Покровського чоловічого монастиря м. Харкова, став визначною подією в сучасній історії Українського православ’я, повідомляє сайт church.ua.

18 єпископів України на чолі з митрополитом Никодимом (+2011, Руснаком) засудили розкольницькі діі колишнього митрополита Філарета (Денисенка) і обрали Новим предстоятелем Української Православної Церкви митрополита Ростовського і Новочеркаського Володимира (+2014, Сабодана).

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день у всіх храмах Української Православної Церкви були звершені подячні молебні.

Цього ж дня керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній разом зі студентами Київської духовної академії і семінарії звершив заупокійну літію на могилі світлої пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира за спокій усіх спочилих учасників Харківського Собору Єпископів Української Православної Церкви.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter