У Києві презентували два нових довідника про християнські святині Німеччини

12:08, 26 травня 2015
1656 0

У Києві, в церковно-археологічному музеї Київської Духовної Академії, відбулася презентація двох довідників, присвячених християнським святиням Німеччини.

Як повідомили "УНІАН-Релігії" у Паломницькому Центрі Української Православної Церкви, перша збірка носить назву «Християнські святині Німеччини: від Ахена до Еберсберга», а другий довідник присвячений місту, в якому автор цих книг проживає в даний час: «Мюнхен: від святині до святині». 

Автор видань – Анатолій Холодюк – православний публіцист і німецький кореспондент російських церковних сайтів. Книги випущені видавничим центром «АДЕФ-Україна».

Анатолій Холодюк і Володимир Теліженко

«Поява будь-якого довідника, який систематизує інформацію про святині – це завжди подія, якої ми чекаємо з нетерпінням, тим більше, якщо мова йде про Далеке Зарубіжжя. Подібних видань, присвячених Німеччини, взагалі досі не було. Особлива цінність цих книг полягає в тому, що автор не тільки пропрацював письмові джерела, а й описав всі святині в деталях, а це означає, провів багато годин в релікваріях і скарбницях і бачив святині на власні очі», - коментує видання Володимир Теліженко, директор Паломницького Центру УПЦ.

У вересні поточного року Анатолій Холодюк планує випустити ще один довідник, присвячений християнським святиням Німеччини.

Презентація книг була організована Паломницьким Центром Української Православної Церкви.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter