На Тернопільщині "Правий сектор" заявив про "бойовий виїзд на Почаївську лавру"

23:07, 22 березня 2015
Православ`я
3897

За повідомленням громадської організації «Правий Сектор Тернопільщина» на сторінці у Фейсбук, на 22 березня організацією оголошено «бойовий виїзд в Почаїв» всіх її силових підрозділів.

У організації «Правий Сектор Тернопільщина» вважають, ніби то з Почаївської лаври має бути вивезена закордон Почаївська чудотворна ікона Богородиці.

У свою чергу, в Українській Православній Церкві підкреслюють, що не існує жодних підтверджень цієї інформації, окрім анонімного «звернення жителів Почаєва».

Зокрема, у секторі зв’язків з громадськістю УМВС України в Тернопільській області заперечили поширену інформацію про вивезення святинь.

«Працівники Кременецького райвідділу міліції перевірили дану інформацію і вона не підтвердилася. Правоохоронці з цього приводу поспілкувалися з намісником та духовенством Почаївської Свято-Успенської лаври. Вони заперечили, що зі святині планують вивозити ікону. За їх словами, про дану інформацію вони дізналися вперше із Інтернету», — йдеться у повідомленні.

Ще раніше намісник Почаївської Лаври митрополит Почаївський Володимир оприлюднив звернення, у якому відкинув всі наклепи про можливе вивезення Почаївських святинь за межи Лаври, а тим більше, закордон.

Зокрема він наголосив: «Ще раз запевняю вас, що лаврські святині знаходяться на своїх місцях, і не слухайте тих самих, хто ще півтора-два десятки років говорив, що з Лаври вже вивезли все. Куди нам вивозити? Тут наш духовний дім, ми його полюбили і присвятили йому своє життя».

За матеріалами офіційного сайту УПЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter