У Деснянському благочинні УПЦ зібрано 2,5 тонни гуманітарної допомоги

19:26, 17 березня 2015
801 0

16 березня, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, на продуктовий склад Центру гуманітарної допомоги Синодального відділу з соціально-гуманітарних питань було доставлено 2,5 тонни допомоги від приходів Деснянського благочиння.

Єпископ Ірпінський Климент, керуючий Східним київським вікаріатством, до складу якого входить Деснянське благочиння, зазначив, що у дні поминальних служб у храмах Української Православної Церкви особливо моляться за тих, хто загинув під час бойових дій. Тому організована акція, спрямована на те, щоб не тільки нашою молитвою, але й справами милостині допомогти тим людям, які постраждали у результаті бойових дій на сході України.

За словами владики, кожен прихожанин, прийшовши суботнього дня до храму задля поминання спочилих рідних та близьких, зробив внесок на нужди народу.

Синодальний відділ з соціально-гуманітарних питань УПЦ продовжує реалізацію акції «Добрий Киянин». Працею та допомогою багатьох небайдужих віруючих склад Центру гуманітарної допомоги вже 4-тий тиждень Великого посту поповнюється продуктами, зібраними під час поминальних субот храмами міста Києва.

Синодальний інформаційний відділ УПЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter