До України з Женеви прибуває делегація Всесвітньої Ради Церков

19:40, 16 березня 2015
855 0

18-19 березня Україну відвідає представницька делегація Всесвітньої Ради Церков (ВРЦ), до складу якої входять 348 християнських конфесій з більш ніж 100 країн, які представляють близько 400 мільйонів християн світу.

Делегацію очолюватиме Генеральний Секретар ВРЦ доктор Олав Фюксе Твейт. До керівництва ВРЦ входить також віце-модератор Центрального Комітету ВРЦ православний митрополит Сасімський Геннадій (Константинопольський патріархат) та Президент ВРЦ по Європі, лютеранський архієпископ на спокої, доктор Андерс Вейрюд (Церква Швеції). Окрім того, у складі делегації є також представники різних християнських конфесій з Австралії, Великобританії, Голландії, Німеччини, Румунії та США.

Приймаючою стороною і організатором візиту є Українська Православна Церква, що є членом Всесвітньої Ради Церков в Україні. Планується, що під час візиту гості матимуть зустріч із Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), представниками релігійних спільнот України, високими державними посадовцями.

Метою візиту делегації ВРЦ є ознайомлення із ситуацією в Україні для розуміння того, що може зробити міжнародна християнська спільнота для сприяння встановленню миру в нашій країні, у тому числі й шляхом підтримки діяльності в цій сфері українських конфесій.

Офіційний сайт синодального відділу УПЦ

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter