В УПЦ надали оцінку рішенню Київради, яким Церкву позбавлено пільг на користування земельними ділянками

11:31, 29 січня 2015
Православ`я
2529 0
1

В Українській Православній Церкві надали оцінку рішенню Київради, яким Церкву позбавлено пільг на користування земельними ділянками.

"Одіозності цьому рішенню додає та обставина, що київські депутати проголосували за позбавлення пільг лише для найбільшої в Україні і столиці Церкви, і збереження їх для представників інших конфесій, в тому числі і деструктивних сект", - йдеться в коментарі на офіційному сайті УПЦ.

У Києво-Печерській лаврі відбулася передача родичам українських військових, визволених з полону

"Ініціаторами такої постанови, що націлена на розхитування міжконфесійного миру в українському суспільстві, виступили депутати фракцій «Свобода» та «Удар-солідарність» Олександр Семененко та Олександр Харченко. Це популістьске рішення було прийняте для того, щоб відволікти увагу громадськості від протестів представників освіти і інших незахищених верств населення столиці, які були позбавлені соціальних пільг і в знак протесту перекрили рух на вулиці Хрещатик", - вважають в УПЦ.

Зокрема зазначається, що "автори постанови не приховують відкритої агресії по відношенню до Української Православної Церкви. Свої дії, що ігнорують права віруючих, депутати пояснили безпідставними звинуваченнями в бік УПЦ".

Прес-конференція в УНІАН "Церква і допомога переселенцям і нужденним в зимовий період" (стенограма, рос.)

"Не дивлячись на активну діяльність духовенства УПЦ у допомозі українськім військовим та біженцям, а також звільнення українських воінів з полону, завдяки самовідданному подвигу священників канонічної Церкви, депутат Харченко заявив, що «священики УПЦ МП в зоні АТО ведуть антиукраїнську пропаганду, а також відмовляються відспівувати загиблих воїнів»", - звертають увагу на офіційному сайті УПЦ.

На Волині зібрали 200 тис. грн. дітям-сиротам, батьки яких загинули в АТО

"Наразі невідомо, яке моральне право депутати Семенченко і Харченко мають звинувачувати Церкву, бо київська громада не мала змоги засвітчити заслуги цих своїх обранців перед українською армією", - констатують в УПЦ

Як повідомляв УНІАН, Київська міська рада вчора прийняла рішення, яким позбавила Українську Православну Церкву пільг на користування земельними ділянками.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter