Святі Марфа і Митрофан / library.georg-eparhia.ru

У Свято-Троїцькій Сергієвій лаврі 29 листопада під головуванням митрополита Петрозаводського і Карельського Костянтина відбулося шосте у 2018 році пленарне засідання Синодальної богослужбової комісії.

Комісія розглянула і схвалила тексти служб святому священномученику Митрофану, пресвітеру Пекінському, і іже з ним постраждалим, а також прп. Марфі Дівєєвській, сщмч. Петру Черевковському і блж. Василю Кадомському, повідомляє patriarchia.ru.

Всі ці служби направлені на затвердження Священному Синоду Руської Православної Церкви. Продовжилася робота над раніше схваленими службами з урахуванням надісланих зауважень. Служби схвалені у новій редакції і спрямовані на затвердження Священного Синоду.

Відео дня

Під час засідання також проходила робота над службою Собору Валаамських святих. Комісія розглянула і схвалила проект документа «Пасія в сучасному православному богослужінні». На виконання доручення Священного Синоду Комісія розробила чинопослідування акафіста з молебнем. Чинопослідування схвалено та направлено на затвердження Синоду.

Наступне пленарне засідання Комісії відбудеться в лютому.